Speed stacks ćwiczą szybkie ręce!

Żeby jak najbardziej wspomóc rozwój motoryczny dziecka warto wybierać odpowiednie gry i zabawy. Jedną z nich jest speed stacks, czyli dosłownie szybkie stosy. Jest to zabawa, która polega na jak najszybszym układaniu plastikowych kubeczków w stosy. Uczy to nie tylko precyzji ruchów, ale również cierpliwości.

 

Speed stacks to nie tylko zabawa

Układanie kubeczków to świetne zajęcie dla dzieci, ale nie tylko. Warto zwrócić uwagę na to, że takie hobby może zamienić się w sposób na życie. Najlepsi mogą brać udział w zawodach i mistrzostwach. Speed stacks to sport! Można otrzymywać w nim tytuły i wygrywać nagrody.

 

Odpowiedni sprzęt

Speed stacks to prosta zabawa, którą można bez problemu zorganizować w warunkach domowych. Wystarczą jednorazowe kubeczki do napojów i trochę dobrych chęci. Jeżeli, jednak komuś zależy na bardziej profesjonalnym podejściu do tematu, to powinien wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Należą do nich specjalne kubki, które wykonane są z materiałów nieodkształcających się w dłoni. Dzięki temu można uzyskać dużo lepsze wyniki i układać stosy jeszcze szybciej. Dopełnieniem ekwipunku są specjalne antypoślizgowe maty oraz timer. Łącznie, pomagają graczowi w osiąganiu rekordów.