tomme tippee

Butelki Tommee Tippee – pogromca kolek

Nie każda mama może karmić swoje dziecko, noworodka piersią. Wynikać to może z braku pokarmu, bardzo drażliwych piersi lub problemów zdrowotnych mamy lub maleństwa. Na przeciw tym problemom oraz kolkom, które dokuczają dzieciom już od pierwszych miesięcy życia wyszli producenci artykułów dziecięcych.

Rewolucja na rynku butelektomme tippee

Butelki Tommee Tippee to butelki, które odpowiadają zarówno wymaganiom rodziców i dzieci. Butelki te zostały stworzone z myślą o najmłodszych, co przełożyło się na szeroką gamę modeli marki Tommee Tippee. Osiągnęli cel, ponieważ karmienie z użyciem tych produktów jest wyjątkowo komfortowe. Kształt smoczka jest także unikalny, ponieważ naśladuje kobiecą pierś pod wieloma względami. Dzięki temu przejście z karmienia naturalnego na karmienie butelką Tommee Tippee jest bardzo płynne.

Zyskują także maluchy, których mama chce skorzystać z wychodnego, albo ma coś do załatwienia. Dziecko bez większego problemu chwyta i akceptuje butelkę Tommee Tippee wraz z przygotowanym mlekiem – wcześniej ściągniętym lub modyfikowanym.

Co z tymi kolkami?

Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest smoczek, który kształtem przypomina kobiecy sutek. Kształt ten i wielkość smoczka sprawia, że dziecku zapewnia się podczas karmienia – dopasowanie i szczelność przepływu pokarmu. Znacznie ogranicza to napływ kłopotliwego powietrza do brzuszka. Dzięki temu spora część kolek może zostać wyeliminowana.