Harry Potter gadżety

Harry’ego Pottera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nawet ci, którzy nie są fanami książek i filmów ze świata fantasy nie mogli nie słyszeć o dzielnym chłopcu.

Sami Wiecie Kto wolałby pewnie uniknąć z nim spotkania, więc pewnie każdy z nas czasem chciałby posiąść nieco magicznej wiedzy i odpędzić od siebie nieco kłopotów w iście hogwartowskim stylu. Trudno wyrokować czy ktokolwiek z nas stanie przed wyzwaniem równie niebezpiecznymi i przerażającym jak walka z Bazyliszkiem, lecz magiczna różdżka to gadżet, którego możliwość użycia uwolniłaby w każdym potencjał niczym nieskrępowanej kreatywności.

Magiczne różdżki

Magiczna różdżka powinna spoczywać na honorowym miejscu, dlatego wymaga odpowiedniej podstawki na której będzie zawsze łatwo dostępna oraz będzie rzucać się w ciekawskie oczy każdego gościa. Każdy czarodziej powinien dobrać różdżkę wedle własnych umiejętności, talentów i upodobań. Biegłość w posługiwaniu się magią wymaga zapału, silnej woli oraz niezwykłej wytrwałości. 

Harry Potter gadżety 

Wśród gadżetów Harry’ego Pottera znajdziemy magiczne różdżki każdej z przedstawionych postaci. Również tych najczarniejszych z czarnych, a więc Lorda Voldemorta, Bellatrix Lestrange czy bardziej niemiłego niż strasznego, Lucjusza Malfoya. Dla myślących bardziej praktycznie niż magicznie najlepszym wyborem może się okazać różdżka ogromniastego Hagrida, która dodatkowo ochroni przed deszczem. Wszyscy, którzy są fanami zmagań niepozornego nastolatka z potężnym Czarnym Panem docenią kunszt wykonania gadżetów dających tak ogromne możliwości doświadczonym czarodziejom.